Yaşam

Güzel oyuncuya spor salonunda büyük şok! üçlü teklif ettiler

ispanyaTikTok’ta yaşayan aktris Marielle Alessandra, sporOturma odasındaki giyinme odasına giderken bir çiftin kendisine yaklaştığını ve üçlü ilgi gösterdiğini söyledi.

“Bu durumu size anlatmaktan utanıyorum”

Marielle durumunu sosyal medyadan paylaşarak olayı şöyle anlattı: Dürüst olmak gerekirse bu durumu size anlatmaktan utanıyorum. Bu benim için gerçekten gerçeküstü. Bir çift yanıma geldi ve ‘Bana yardım edebilir misiniz?’ dedi. Evet, tabii ki neye ihtiyacınız olduğunu belirtin’ dedim. Sonra bana ‘Bizimle olmayı üçlü menfaat olarak düşünür müsünüz?’ diye sordu. sordular. ‘Bu bir şaka olmalı’ dedim. Çift bana ‘Spor salonunda sizi sürekli izliyoruz ve sizi çok çekici buluyoruz. Ben de ‘Üzgünüm böyle bir duruma açık değilim’ şeklinde onları geri çevirdim.”

“YÜZLERİNE NASIL BAKABİLİRİM”

Artık ne yapacağını bilemediğini söyleyen oyuncu şöyle devam etti: “Şimdi nasıl spor salonuna gidip benden her zaman hoşlandıklarını bildiğim bu çiftin yüzüne bakabilirim?”

TAKİPÇİLER DURUMU ALDIK

Aktris Marielle Alessandra teklifi geri çevirdi ve şimdi çiftle spor salonuna gitme konusunda bir o kadar tereddütlü. Takipçileri duruma esprili bir şekilde yaklaştı ve durumu olumlu bir motivasyon olarak gördüğünü öne sürdü.

erganiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu