Yaşam

Müge Anlı, tutuklu Sinan Sardoğan hakkında konuştu: Bir pislik oğlunu taciz ettikten sonra aramızdan ayrıldı.

Kayıp Arife Gökçe davasında baş şüpheli olarak gösterilen Sinan Sardoğan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Yayına katıldığı ilk günden beri hakkındaki iddiaları yalanlayan Sardoğan’la ilgili yayına bağlanan çok sayıda kadın, mesajlardan rahatsız olduklarını, hatta taciz edildiklerini söyledi. Hakkındaki çok sayıda iddiayı reddeden Sinan Sardoğan, Cuma günü bir erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bugünkü canlı yayında Sinan Sardoğan hakkında konuşan Anlı, çocuklara yönelik cinsel istismar olayının detaylarını da anlattı. Anlı, canlı yayında şu ifadeleri kullandı: “Yayına çıktığı ilk günden itibaren hepimizi sınırla oynattı. Her türlü saçmalığı yaptı. Arife Gökçe’nin ailesinin üzerine basarak mağduru oynamaya çalıştı.13 yaşındaki Suriyeli çocuğa cinsel istismarda bulundu.Görüntüler bulunup polise başvuruldu.Ancak o sırada kişinin kimliği belirlenemedi. 4 yıldır bu çocuk ailesine ‘Beni taciz eden adam bu’ diyor.Videoları izlediğinizde Sinan’ın tarifine uyduğu görülüyor.Çocuğun sözünden sonra Cuma günü yaptığımız yayının ardından Sinan Sardoğan gözaltına alındı. Çocuk, istismara uğrayan çocuğumuzu şubede karşı karşıya getirdi ve çocuğumuzu teşhis etti.Mahkeme ayrıca Sinan’ın çocuğa cinsel istismardan tutuklanarak cezaevine gönderilmesini istedi.

Polis onu gözaltına almak için geldiğinde Sinan, ‘Ben yapmadım’ dedi. İnsan desem ayıp olur. Bunu benim için de hesaba katıyorsun. Bu çocuk sayesinde bu karmaşa bizi ortada bıraktı.

haber-gomec.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu