Teknoloji

PUBG’den 1 Nisan Şakası Gibi İçerikler: Monster Chicken!

Ünlü Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, 1 Nisan’a özel çok eğlenceli bir içerik ekledi. 1 Nisan için her yıl eklenen içeriklere bir yenisi ekleniyor.

1 Nisan Şakası Günü gibi içerikler.

Bazı oyunlar 1 Nisan’da bizlere eğlenceli ve esprili içerikler sunmayı ihmal etmiyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da PUBG’den oldukça farklı içerikler görüyoruz. Oyuna dev bir tavuk ekleyen farklı bir oyun modu sayesinde 1 Nisan’a kadar eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacağız.

Müthiş Battle Royale!

Garip Battle Royale adlı bu oyun modu 10 Nisan’a kadar aktif kalacak. Bu oyun modunda devasa canavar tavuklara ve çeşitli zombilere karşı mücadele edeceğiz. Onları durdurmaya çalışırken özel yeteneklerimizi de kullanmamız gerekecek.

Eğlenceli bir oyun deneyimi.

Bu oyun modu ile daha farklı ve daha eğlenceli bir PUBG deneyimi yaşayabileceğiz. Oyunda hayatta kalan son kişi veya takım galip gelirken ilk üçe giren diğer kişi veya gruplar farklı içerikler kazanmaya hak kazanacak.

1-10 Nisan tarihleri ​​arasında aktiftir.

Garip Battle Royale oyun modu 1 Nisanprestij ile başlayacak ve 10 Nisan Bugüne kadar ücretsiz olarak devam edecek. Jolly gibi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu maceraya atılmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu