Haber

Rize’nin minik Icardi’si ‘Ilcardi’

– Rize’nin minik İcardi ‘Ilcardi’

RİZE – Rize’de yaşayan 6 yaşındaki İlteriş Memişoğlu’nun Icardi aşkı saçlarını sarıya boyattı.

Rize’de yaşayan Ayşegül ve Seçkin Memişoğlu çiftinin 6 yaşındaki oğlu İlteriş Memişoğlu, sıkı bir Galatasaraylı. Galatasaray’ın hiçbir maçını kaçırmayan, hatta babasıyla sadece maç izlemek için 1.400 kilometre uzaklıktaki İstanbul’a giden minik İlteriş, Galatasaray’a olan tutkusunu Mauro Icardi’ye olan aşkını da beraberinde getirdi. Öyle ki babasından saçlarını Icardi gibi sarıya boyamasını isteyen İlteriş’in isteği yerine getirilmiş. Annesinden de onay alan İlteriş, ilk fırsatta saçlarını sarıya boyatarak parçası ve rengiyle tamamen Icardi modeline geçti.

Artık kendisine Ilcardi adını veren minik İlteriş, Nef Stadı’nda izlediği bir Galatasaray maçında Icardi’ye hayran olmaya başladığını belirterek, “Rize’den İstanbul’a Galatasaray’a gittim ve orada Icardi’yi izledim. Icardi gol attı ve çok mutlu olduk. .Sonrasında aşk hikayem çaldı.Başakşehir maçında sahaya bir çocuk girdi.Girmek istedim ama yasak olduğu için giremedim.İcardi ile tanışmak istiyorum.İcardi olmak istiyorum çünkü Icardi’yi çok seviyorum onun gibi futbolcu olmak istiyorum o istedi annem çok istediğim için izin verdi ilk başta altın gibiydi ama şimdi biraz daha benzesin diye tekrar boyadık şimdi baktım Benim adım İlteriş ama Icardi’nin ismine benzemek için kendi kendime ‘Ilcardi’ diyorum. “Onun eski grubu Inter’de de çalıyorum. Büyüyünce çok iyi bir futbolcu olmak istiyorum. Icardi, seni çok seviyorum. Seninle sahada top oynamak istiyorum” dedi.

Oğullarının Galatasaray tutkusunun kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Rizeli Icardi’nin babası Seçkin Memişoğlu, “Benim için uygun bir Galatasaraylı. Bu sene üç maça birlikte çıktık. Son gittiğimiz maçta Icardi gol atmıştı. tüm hayranlar sevgilerini gösterdiler. İlteriş de çok beğendi. Geldiğinde ona benzemek istediğini söyledi ve biz de annesine sorduk. Ilcardi oldu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu