Sağlık

Sporcularda Kas Ağrılarının Çözümü: Zerdeçal

Zerdeçalın iltihap giderici, iltihap giderici, ağrı kesici ve dindirici özellikleri batı tıbbında da tedavi amaçlı kullanılmaktadır.Küçültme ve karaciğer hastalıklarında, cilt enfeksiyon ve tahrişlerinde, kireçlenme tedavisinde, kemik hastalıklarında kullanılan zerdeçalı bol bol tüketmeli ve ağrılara iyi geleceğini bilmelisiniz.

Kafatasının üçte biri kayıp!

Şifalı bitkiler hazımsızlık ve ishalin yanı sıra Crohn ve romatoid artriti tedavi eder. lseratif kolit gibi inflamatuar barsak hastalıkları i üçAğrı tedavilerinde kanıtlanmış etkisinden dolayı şirketimizin tavsiye ettiği zerdeçalı artrit ve osteoartritte de kullanıyoruz.

Tedavi Ama üç Kullanım

-İltihaplı babağırsak hastalığı

-eklem iltihabı

Sporcularda Kas Ağrısının Analizi: Zerdeçal

Sporcular Zerdeçal İle Kas Ağrılarını Azaltabilir!

Şimdi bu kısım sizler için geliyor sporcular, ekstrem sporlar yapanlar, farklı kas gruplarını çalıştıranlar, spor sonrası kasları ağrıyanlar, sürekli sakatlananlar, spor sonrası ağrıları azaltmak mümkün.

Nasıl?

Size muhtemelen daha önce hiç duymadığınız bir şeyden bahsedeceğim.Japonya’da yapılan son ağrı tedavisi çalışmalarının sonuçlarına baktığımızda;

Özellikle sporcularda egzersiz sonrası kaslarda gördüğümüz ağrıları, antrenman sonrası alacağınız kurkumin yani zerdeçal ekstraktları ile uzun vadede azaltmak mümkün.

Spor sonrası alacağınız zerdeçal desteği;

Kaslarda yaralanmalara neden olabilen ağrı nedenlerinden biri olan kreatin kinaz (CK) ölçümlerinin sabit kalmasını sağlar, ağrıyı, iltihaplanmayı, iltihaplanmayı azaltır ve yaralanma riskinizi azaltır. (BSHA-Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu