Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Mersin tatil programına telefonla bağlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Mersin İl Başkanlığı tarafından Mersin’de düzenlenen bayram programı için Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin telefonunu arayarak örgüt üyelerini aradı.

AK Parti Mersin İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

Telefonda örgüt üyelerine seslenen Erdoğan, partilileri tebrik etti.

Erdoğan, köy evlerinin anahtar teslimi için Gaziantep Nurdağı’na doğru yola çıkacaklarını ve oradaki vatandaşlarla kutlama yapacaklarını söyledi.

Seçimlerde Mersin’den destek beklediklerini ifade eden Erdoğan, “Umarım bu kez Mersinli kardeşlerimizden çok farklı bir sonuç bekliyoruz. Kendisine üç hafta kaldı. İnşallah Mersin’i atmak zorunda kalırsınız.” büyük bir emekle pamuk yumağı gibi. Durma, devam et.” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteği için teşekkür ederek, “Mersin’den büyük bir heyecanla yola çıktık. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Mersin’de rekorlar kıracağız. Zaferinizi hep birlikte balkonlarda kutlayacağız. akşam.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu