Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener oyunu Üsküdar’da kullandı

– DÜZGÜN Parti Genel Başkanı Akşener Üsküdar’da maç oynadı

Meral Akşener: “Özgürce oylanan seçimin sonucu da kafa kafaya söylenmeli”

İSTANBUL – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beykoz Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullandı. Oy verme işleminin ardından konuşan Akşener, “45 yerde toplantı, 54 yerde program yaptım. Seçmen de, veli de nimettir tavrıyla hareket ettik.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanacağı Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’ne geldi. Okul önünde partililer tarafından karşılanan Akşener, “2127” numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek sandık görevlilerini selamladı. İncelemelerin ardından oy pusulasıyla birlikte zarfı alan YETER Partisi Genel Başkanı Akşener, kabineye giderek oy kullandı.

“Bu seçimin milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum”

Oylama sürecinin ardından konuşan Akşener, “Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Bu seçimin milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Millet İttifakı olarak özellikle uyum içinde çalıştık. En çok oy alan teşkilatın ben olduğunu iddia ediyorum.” Seçmen bizimdi. 45 yerde toplantı, 54 yerde program yaptım. “Seçmen anne babanın lütfudur anlayışıyla hareket ettik. Birçok iftira ve hakaret yaşadık. Hiçbirinin değeri yok bundan sonra, herkesin özgürce oy kullandığı seçimin sonucunu herkes kafasını söylesin. Umarım her şey çok güzel olur.” dedi.

sindirgi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu